Pięć gwiazdek, którymi warto się pochwalić!

2022-06-08 13:20:59 (ost. akt: 2022-06-08 13:24:34)

Dzwon, stłuczka, kolizja, kraksa i co dalej? Hmmm... Oczywiście szukamy serwisu, który odpowiednio zajmie się naszym autem. 

Pięć gwiazdek, którymi warto się pochwalić!

Autor zdjęcia: Materiał partnera

Dobry lakiernik jest jak... - Artysta - odpowiada Eryka Kuszlewicz-Masiak, dyrektor zarządzający Centrum Blacharsko-Lakierniczego Nord Auto w Olsztynie. - Nie rzemieślnik tylko artysta. Należy to stanowczo podkreślić. 
Odwiedzamy nowoczesną halę wielkości tysiąca metrów kwadratowych, która znajduje się przy al. Warszawskiej 117 d w Olsztynie. Przestronne, oszklone wnętrze wpuszcza do środka wystarczająco dużo światła. Takie standardy. Nie ma co się dziwić, że w takim miejscu przyjemnie się pracuje. 

Na swoim stanowisku pan Cezary miesza kolor, którym ma zostać pokryta przygotowana powłoka auta. Zaraz... To nie pan Cezary miesza, tylko nowoczesna maszyna. Musi mieć jednak wprawne oko, aby żaden szczegół mu nie umknął. W końcu wzrok człowieka potrafi odróżnić nawet kilka milionów barw! 
Sprzęt najwyższej klasy włoskiego producenta w postaci kabiny lakierniczej z całą strefą przygotowawczą jest przestrzenią, gdzie powypadkowe auto odzyskuje nowy blask. 

Fot. Materiał partnera

Wcześniej jednak samochód musi trafić do odpowiedniego blacharza. 
- Tu żarty się kończą, bo podczas wypadku mamy kilka sekund na to, aby przekonać się, jak dobrze nasze auto zostało naprawione - mówi Dariusz Łazicki, kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego. - Właściwie, to po naprawie musi mieć takie same parametry, jakby wyjechało z fabryki. 
To dlatego Centrum Blacharsko-Lakiernicze Nord Auto w Olsztynie ma narzędzia, które swoimi parametrami nie różnią się od tych, używanych w fabrykach. Każde ma odpowiedni certyfikat. 

Naprawy blacharskie w Nord Auto odbywają się z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych, wiadomo bowiem, że jakość tych części jest najlepsza. W nowoczesnym serwisie stosowana jest innowacyjna technologia klejenia elementów blacharskich takich jak dach, czy tylny błotnik. 
Nie ma się co dziwić, że na ścianie recepcji serwisu znajduje się aż pięć gwiazdek... To znak, że znajdujemy się w jednym z najlepszych profesjonalnych warsztatów w Polsce! 

- Proszę zobaczyć na mapę - sugeruje Eryka Kuszlewicz-Masiak. - W północno-wschodniej Polsce jesteśmy jedyni z najwyższym wyróżnieniem. Bez wątpienia, jest to dla naszej całej załogi powód do dumy. 
Okazuje się, że gwiazdki to certyfikacja TUV SUD. To najbardziej pożądany certyfikat w branży  blacharsko-lakierniczej. Jest potwierdzeniem jakości obsługi klienta jak również świadczy o tym, że serwisy nią nagrodzone są przygotowane do obsługi nowoczesnych materiałów karoseryjnych w oparciu o właściwą technologię oraz urządzenia zatwierdzone przez producenta. 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB