Nord Auto sprawdziło: moje auto jest gotowe na zimę!

2019-11-04 12:05:19 (ost. akt: 2019-11-04 23:59:32)

Że bezpieczne auto to połowa sukcesu w każdej, najkrótszej nawet trasie — pisałam nie raz i nie dwa. Nie wiem jak o wasze, ale o sprawne hamulce i odpowiedni poziom płynów w moich czterech kółkach od paru już lat dba Autoryzowany Serwis Volkswagen Nord Auto w Olsztynie.

Nord Auto sprawdziło: moje auto jest gotowe na zimę!
Okazją jest zawsze kampania „Bezpieczne Auto — Bezpieczna Rodzina”, która w tym roku odbyła się piąty raz.
— Od 14 do 26 października przebadaliśmy 47 aut — mówi Eryka Kuszlewicz-Masiak, Dyrektor Nord Auto w Olsztynie. — Przygotowaliśmy naszym kierowcom protokoły, które w większości potwierdziły sprawność ich aut, ale które też wskazały te układy i części, o które należy w najbliższym czasie zadbać.
Fakt. W moim samochodzie podobno klocki hamulcowe już nie pierwszej młodości i ich grubość bliska jest już minimalnej granicy. Trudno, człowiek używa — to się zużywa.
— Jeśli nawet ma pani jakiegoś swojego zaufanego mechanika — my i tak z przyjemnością przygotujemy pani wycenę wymiany tych klocków — zapewnił mnie pod koniec przeglądu doradca serwisowy z Nord Auto i rzeczywiście. Kilka dni później otrzymałam wszystko mailem i szczerze powiedziawszy, ceny były nawet całkiem do przyjęcia. Dodatkowo otrzymałam też bardzo dobrą ofertę na zimowe opony wraz z wymianą.

https://m.wm.pl/2019/11/orig/img-4180-588517.jpg
Tegorocznej kampanii towarzyszyła też akcja promocji bezpiecznego transportu rowerów. — Pod egidą marek Volkswagen Osobowe i Volkswagen Dostawcze, we współpracy z firmą Hirpol, Radiem Olsztyn i Gazetą Olsztyńską zorganizowaliśmy konkurs radiowy ze wspaniałym rowerem i uchwytem rowerowym VW w roli nagrody głównej — opowiada dyrektor Eryka Kuszlewicz-Masiak. — Od 21 do 25 października na antenie Radia Olsztyn i w mediach społecznościowych przeprowadziliśmy konkurs pt. „Bezpieczne Auto — Bezpieczna Rodzina”, którego uczestnicy codziennie odpowiadali na pytania z dziedziny ruchu drogowego i wygrywali vouchery na wymianę opon.
W Wielkim Finale zmierzyli się pani Kasia i pan Łukasz — lepsza okazała się pani Kasia i wygrała rower marki Volkswagen oraz dachowy bagażnik rowerowy. Pan Łukasz zajął II miejsce i otrzymał dachowy bagażnik rowerowy.
— Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej akcji i konkursu — mówi dyrektor Kuszlewicz-Masiak. — Cieszymy się, że nasi kierowcy z naszą pomocą dbają o swoje auta, że poważnie traktują sprawy bezpieczeństwa na drodze: swojego, swoich pasażerów, ale też innych uczestników ruchu. Dziękuję też partnerom naszej kampanii, a laureatom konkursu serdecznie gratuluję! Teraz jazdę autem mogą połączyć z rekreacyjnymi wypadami za miasto rowerem.
Ktokolwiek razem ze mną brał w tegorocznej akcji „Bezpieczne Auto — Bezpieczna Rodzina” — ten wie, że dwa razy zachwalać jej nie trzeba. Kto jeszcze nie wziął — niech z wytęsknieniem wygląda jesieni 2020 i kolejnej akcji.

Magdalena Maria Bukowiecka


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB