"Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina". Zgłoś się i wygraj nowe opony

2016-10-10 08:00:00 (ost. akt: 2018-10-25 14:33:59)
Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina. Zgłoś się i wygraj nowe opony

Olsztyński serwis Volkswagena Nord Auto i "Gazeta Olsztyńska", już po raz drugi zapraszają kierowców volkswagenów, na jesienne sprawdzenie samochodów. W tym roku oprócz darmowego testu pojazdu, będzie można wygrać komplet innowacyjnych opon Michelin.

Czy jest coś cenniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie rodziny? Nie! Dlaczego więc tak rzadko doglądasz swojego volkswagena? Niesprawne hamulce, czy ogumienie mogą przyczynić się do wypadku. No właśnie opony... Kiedy je ostatnio wymieniałeś lub sprawdzałeś stan bieżnika czy ciśnienia? A może jeszcze jeździsz na letnich? To jeden z najważniejszych elementów decydujących o naszym bezpieczeństwie na drodze. Teraz jest jednak okazja ku temu, aby twoje auto sprawdzili fachowcy z serwisu Volkswagena Nord Auto w ramach akcji "Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina".


Podczas akcji sprawdzone zostaną newralgiczne elementy samochodu takie jak: ogumienie, hamulec postojowy, działanie układu klimatyzacji/wentylacji, wycieraczki szyb/spryskiwacz, sprawność świateł, akumulator, płyn hamulcowy, płyn chłodzący, płyn wspomagania, olej silnikowy, paski klinowe, amortyzatory, hamulce, układ wydechowy, zawieszenie, przekładnia kierownicza, osłony gumowe przegubów/drążków, osłony podsilnikowe. Zostanie również przeprowadzone badanie pojazdu na ścieżce diagnostycznej.

W tym roku partnerem kampanii jest również firma Michelin, która ufundowała dla jednego z uczestników akcji komplet opon MICHELIN CrossClimate. To pierwsza na rynku opona letnia posiadająca homologację zimową. Na jej wygranie szansę ma osoba, która skorzysta z akcji, weźmie udział w konkursie i odpowie na pytanie: dlaczego warto kupować nowe opony?

Stąd też szczególną uwagę podczas tegorocznych badań w serwisie Volkswagena — Nord Auto, będą objęte: ogumienie i zawieszenie. Akcja potrwa od 17 do 22 października. Aby wziąć udział w akcji "Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina" należy wypełnić formularz:

          
          
__   _______  __
\ \ /\ / / _ \ \ / /
 \ V V / (_) \ V / 
 \_/\_/ \___/ \_/ 
          
          
 

NAGRODA:
Fot. Michelin
Opona MiCHELIN CrossClimate, pierwsza na świecie opona letnia z homologacją zimową:
• w teście przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskała najwyższą klasę „A” zarówno wg kryteriów oceny opon letnich, jak i zimowych;
• dostosowuje swoje właściwości do panujących warunków pogodowych dzięki zastosowaniu nowatorskiej konstrukcji bieżnika i wykorzystaniu inteligentnych elastomerów;
• powierzchnia jej bieżnika jest wyjątkowo elastyczna, dzięki czemu przylega do najmniejszych nierówności nawierzchni we wszystkich warunkach atmosferycznych;
• kierunkowa rzeźba ze zmiennymi kątami położenia wydłużonych klocków optymalizuje przyczepność na śniegu.
opona ma niskie opory toczenia.

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.