Nie cztery, a cztery i pół koła od Hondy

2016-04-29 14:02:54 (ost. akt: 2016-04-29 15:08:39) Artykuł sponsorowany
Nie cztery, a cztery i pół koła od Hondy

Autor zdjęcia: Honda

Jest taka japońska wyliczanka, która zwie się "Kagome, kagome", znaczy "Dookoła, dookoła". Polega ona na tym, że jedna osoba siedzi lub stoi pośrodku z zasłoniętymi oczami, a reszta trzyma się za ręce chodząc wokół niej i śpiewając: "Kiedy rankiem wstawał świt, żółw się wymknął, żuraw znikł, kto ukryje się przed nami, kto ci stoi za plecami"... Może nowa Honda CR-V? Możesz ją złapać i to z rabatem 4,5 tys. koła, to znaczy złotych. Dlaczego warto? Zapraszamy do wyliczanki.

Po pierwsze styl. Nowa honda CR-V to wyrazista stylistyka i ekskluzywny charakter. Niepowtarzalnego klimatu autu dodają chromowane listwy wykończeniowe pokrywy bagażnika i tylnego zderzaka. Doskonałą widoczność dookoła zapewniają dobrze zaprojektowane szyby, które ułatwiają kierowcy obserwację. Nic więc mu nie umknie.

Po drugie praktyczna obsługa. Intuicyjny w obsłudze kokpit hondy daje kierowcy pełną kontrolę nad pojazdem we wszystkich warunkach podróżowania. Nie mała w tym zasługa elementów obsługi umieszczonych wygodnie, w zasięgu ręki. Obsługę ułatwia również inteligentny wielofunkcyjny wyświetlacz serwujący przydatne informacje podczas podróży.

Po trzecie rozrywka. Honda CRV została wyposażona w nowy system rozrywkowo-informacyjny, który pozwala na to, aby być w stałym kontakcie, zarówno z przyjaciółmi, jak i ulubioną muzyką. Sterowanie jego funkcjami odbywa się przez ekran dotykowy, a siedmiocalowy ekran można pesonalizować z wykorzystaniem ulubionych zdjęć.

Po czwarte twoja przestrzeń. Innowacyjny system składania siedzeń i to jednym ruchem ręki pozwala szybko i łatwo uzyskać odpowiednie warunki do przewozu nieporęcznych przedmiotów. Tylne siedzenia można złożyć poprzez pociągnięcie dźwigni na oparciu lub specjalnego uchwytu umieszczonego z boku siedzenia. W ten sposób powstaje płaska powierzchnia ładunkowa o pojemności niemal 1150 litrów!

Po piąte poczuj moc. Pod maską najnowszej hondy można znaleźć wysokoprężny silnik o poj 1,6 litra i mocy aż 160 KM. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi aż 350 Nm. Warto zwrócić uwagę na sterowany elektronicznie układ napędu wszystkich kół. 4WD. W normalnych warunkach eksploatacji napęd przenoszony jest na przednią oś, natomiast w momencie utraty przyczepności na śliskiej lub mokrej nawierzchni system automatycznie załącza tylną oś.

Po szóste bieg-nij. Dziewięciostopniowa przekłądnia automatyczna dba o płynną jazdę. Duża liczba biegów pozwala na dobranie odpowiedniego przełożenia do każdej sytuacji drogowej.

Po siódme bądź eko. Opracowany przez Hondę asystent eco to system, który pomaga ograniczyć zużycie paliwa poprzez podpowaidanie kierowcy, jak ekonomicznie prowadzić auto. Przy płynnej jeździe, bez gwałtownych przyspieszeń i sotrego hamowania prędkościomierz podświetli się na zielono. Przy syndromie "ciężkiej nogi" zmieni kolor na niebieski.

Wojciech Kosiewicz


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB