Szukasz wiosny? Znajdziesz ją w olsztyńskim serwisie BMW Zdunek...

2018-04-05 08:00:00 (ost. akt: 2018-04-04 21:57:09)
BMW

BMW

Autor zdjęcia: Arek Kaźmierczak

Aż trzy serwisowe akcje wiosenne czekają na właścicieli pojazdów BMW oraz MINI w olsztyńskim serwisie BMW Zdunek.

Początek wiosny to ważny czas dla naszego samochodu, który po długiej zimie wymaga przeglądu. Należy sprawdzić hamulce, układ kierowniczy, zawieszenie i układ klimatyzacji. Dlatego Olsztyński serwis BMW Zdunek przygotował dla właścicieli samochodów BMW oraz MINI aż trzy akcje serwisowe.

- Przede wszystkim wystartowaliśmy z przeglądem wiosennym - mówi Karol Jankowski, kierownik obsługi posprzedażowej w oddziale BMW Zdunek Olsztyn. - W jego ramach można skontrolować zawieszenie, oświetlenie, układ kierowniczy czy hamulcowy. Wnikliwej kontroli podlegają również felgi i opony. Sprawdzone zostaną również ewentualne wycieki z silnika czy skrzyni biegów.

Podczas zimowych przejażdżek zapewne nie raz wpadliśmy w trudną do zauważenia dziurę w drodze czy najechaliśmy na krawężnik. W naszym aucie mogło dojść do uszkodzenia, o którym nawet nie mieliśmy świadomości. To dlatego warto skorzystać z propozycji olsztyńskiego serwisu.

Wiosna to również dobry czas na dezynfekcję klimatyzacji, która podczas zimy mogła ulec zawilgoceniu. Jeżeli pojawiły się w niej pleśnie i grzyby, mogą one stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Dlatego serwis BMW Zdunek wystartował z akcją czyszczenia klimatyzacji. Ale to nie wszystko. Użytkownicy BMW oraz MINI mogą skorzystać także z akcji aktualizacji nawigacji, dzięki czemu szybciej dojadą do celu.

Wspomniane akcje oferowane są w promocyjnych cenach i potrwają do końca maja.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jcb #2478681 | 37.201.*.* 5 kwi 2018 20:09

    Za 300 zl robotogodziny..

    ! - + odpowiedz na ten komentarz