Rolls-Royce phantom 8

2017-08-18 07:00:00 (ost. akt: 2017-08-17 10:00:32)

Brytyjczycy zaprezentowali Phantoma nowej generacji. Limuzyny, która otwiera kolejny rozdział w historii superluksusowej marki z Wielkiej Brytanii.

Rolls-Royce phantom 8

Autor zdjęcia: Rolls-royce

Z dumą zaprezentowano nowego phantoma jako najbardziej zaawansowany technologicznie samochód Rolls-Royce w historii. Auto ma m.in. wykonaną z aluminium konstrukcję, zupełnie nowy układ deski rozdzielczej, w którym starano się połączyć wzornictwo znane ze starszych modeli marki oraz najnowsze zdobycze elektroniki, jak również wyróżniający się świetną kulturą pracy silnik V12 z podwójną turbiną, o pojemności 6,75 litra.

— Od swojego debiutu w 1925 roku rolls-royce phantom stał się ulubionym pojazdem najbardziej wpływowych osób, przywódców i głów państw — podczas premiery powiedział Torsten Müller-Ötvös, prezes firmy. — Nowy phantom nie tylko otwiera nowy rozdział w historii rolls-royce'a, ale również wskazuje kierunek rozwoju dla światowego rynku dóbr luksusowych. Jest wyrazem najwyższego piękna i potęgi, symbolem bogactwa oraz ludzkich osiągnięć. Jest wreszcie ikoną i dziełem sztuki wyrażającym osobiste pragnienia każdego z naszych klientów.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB