Francuski prezydent wsiadł do...

2017-05-17 14:35:44 (ost. akt: 2017-05-17 14:40:06)
Francuski prezydent wsiadł do...

Autor zdjęcia: DS

Po objęciu urzędu prezydenta Republiki Francuskiej, Emmanuel Macron na swój pierwszy przejazd wybrał samochód DS 7 crossback, nowy model DS Automobiles, którego premiera odbyła się zaledwie dwa miesiące temu.

Prezydencki egzemplarz jest odpowiednio spersonalizowany. Wyposażony został m.in. w otwierany dach, aby umożliwić nowo wybranemu prezydentowi swobodne pozdrawianie Francuzów zebranych na Polach Elizejskich.

Samochód ma nadwozie w kolorze atramentowym Granatowy Encre, otwierany dach, który został wykonany na miarę oraz elementy charakterystyczne dla funkcji tego modelu: napis „République Franćaise”, czy uchwyt do mocowania flagi.
Wnętrze auta zostało wyposażone w skórzaną tapicerkę Art Leather w kolorze czarnym, wzbogaconą materiałem zaprojektowanym i wytwarzanym w warsztacie artystycznym Atelier Maury. Z kolei na 20-calowych obręczach kół umieszczono złocone elementy personalizacji.

Samochód ma także pełne wyposażenie high-tech i zawieszenie, które reaguje z wyprzedzeniem na nierówności drogi poprzez ciągłe sterowanie pracą amortyzatorów.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB