Jedź bezpiecznie z Nord Auto

2018-10-31 06:00:00 (ost. akt: 2018-11-20 13:32:44)

O bezpieczeństwie na drodze mówi się coraz częściej. Pamiętaj o światłach, zapnij pasy, zabezpiecz fotelik. Nasuwa się pytanie: czy poza przeglądem technicznym naszego auta sprawdzamy na co dzień jego stan techniczny?

Jedź bezpiecznie z Nord Auto

Autor zdjęcia: materiał organizatora

Ile razy zdarzyło się wam jechać samochodem i kierowca z naprzeciwka mruga do nas światłami, trąbi lub zaczepia nas na światłach, bo nie działa nam lampa, kierunkowskaz lub wystaje nam jakaś uszczelka spod samochodu? Czy poza corocznym obowiązkowym przeglądem technicznym robimy go częściej? Raczej nie. Nic nie puka, nic nie stuka. Jeździ i hamuje — to chyba wszystko jest ok. Poza tym nie mam czasu na takie rzeczy.
Nord Auto wychodzi naprzeciw problemom kierowców i rosnącej liczbie użytkowników samochodów z akcją Bezpieczne Auto — Bezpieczna Rodzina. Taki przegląd przeważnie kojarzy nam się z poświęconym czasem, kosztami, umawianiem się na wolne terminy w stacjach diagnostycznych. Jednak czy to naprawdę jest cenniejsze od zdrowia i życia twojego i twoich bliskich?
Ten mały wyciek, ta mała usterka, która nie była widoczna w maju podczas przeglądu — mogą mieć wielki wpływ na bezpieczeństwo podczas zimowego rodzinnego wyjazdu.Jak temu zaradzić? Przyjedź w dniach 12-24 listopada do Nord Auto i bezpłatnie zbadaj stan techniczny swojego samochodu. Specjaliści sprawdzą takie elementy jak zawieszenie, układ wydechowy, wycieki, wycieraczki, oświetlenie i opony.
Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.moto.wm.pl/jezdzimy-z-Nord-Auto, zapisać się telefonicznie pod numerem (89) 512 00 70 lub przyjechać osobiście w dniu wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona, ale postaramy się sprawdzić jak najwięcej aut!
Akcja skierowana jest głównie do właścicieli aut marki Volkswagen, jednak bezpłatnie sprawdzimy każde auto.

Oczekiwania na samochód podczas przeglądu można będzie tradycyjnie umilić filiżanką dobrej kawy i lekturą Gazety Olsztyńskiej. Można też będzie obejrzeć specjalną ekspozycję oryginalnych akcesoriów samochodowych dla dzieci marki Volkswagen.

Czwartą edycję wydarzenia wspiera Komenda Miejska Policji, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, marka Volkswagen oraz Volkswagen Samochody Użytkowe

https://m.wm.pl/2018/10/orig/zrzut-ekranu-2018-10-31-o-10-08-27-505327.jpg

Samochód jest dla dużych i małych — dlatego w tym roku mamy też coś dla najmłodszych. Przygotowaliśmy międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt.Jadę bezpiecznie w foteliku”. Nagrodą główną w konkursie jest oryginalny fotelik marki Volkswagen oraz gadżety organizatora i partnerów konkursu. Dzieci ze zwycięskiego przedszkola będą też mogły odwiedzić Nord Auto i zobaczyć jak się naprawia samochody, w tym też takie jak karetki czy radiowozy
Więcej informacji o zgłoszeniach i konkursie na stronie www.moto.wm.pl/jezdzimy-z-Nord-Auto

   _     
   (_)     
__ _____   __
\ \/ / \ \ /\ / /
 > <| |\ V V / 
/_/\_\_| \_/\_/