Podsumowanie akcji "Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina"

2016-11-14 15:41:39 (ost. akt: 2016-11-15 11:59:51) Artykuł sponsorowany
Podsumowanie akcji Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina

Autor zdjęcia: Nord Auto

Jeżeli bezpiecznie, to z przygotowanym do zimy autem i nowymi oponami. Wiedzą o tym ci, którzy wzięli udział już w drugiej akcji olsztyńskiego serwisu Volkswagen Nord Auto.

Z darmowej akcji "Bezpieczne auto — bezpieczna rodzina", która miała miejsce w olsztyńskim serwisie Volkswagen Nord Auto, mogli skorzystać wszyscy kierowcy volkswagenów. Podczas niej sprawdzane były m.in. układy hamulcowe, układy klimatyzacji, stany akumulatorów czy bardzo istotnych podczas zimowej aury opon. Ci zresztą, którzy wzięli udział w akcji i zarazem skorzystali z serwisu mogli wygrać opony MICHELIN CrossClimate. To nagroda od partnera tegorocznej akcji — firmy Michelin.

Aby dać sobie szansę na wygraną, należało dokonać zakupu w serwisie Nord Auto, a następnie odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto kupować nowe opony?Jury złożone z przedstawicieli: Nord Auto, Michelin oraz "Gazety Olsztyńskiej" wybrało odpowiedź, której autorem jest pan Marek Korol z Olsztyna. Tak właściwie, to jego żona Halina napisała wiersz, a on wziął go ze sobą i w ramach akcji skorzystał z serwisu Volkswagen Nord Auto...
— O akcji dowiedziałem się z portalu "Gazety Olsztyńskiej" — mówi Marek Korol z Olsztyna, który wygrał komplet innowacyjnych opon MICHELIN CrossClimate. To pierwsza opona letnia z homologacją zimową na rynku. — Dobrze, że z niej skorzystałem, bo okazało się, że jest kilka elementów do naprawy. Dla mnie był to sprawdzian auta przed zimą — dodaje pan Marek.

Katarzyna Arefiew, Prezes Zarządu Nord Auto (po lewej) gratuluje nagrody pani Halinie Korol z Olsztyna
Fot. Nord Auto
Katarzyna Arefiew, Prezes Zarządu Nord Auto (po lewej) gratuluje nagrody pani Halinie Korol z Olsztyna
Pani Halina napisała wiersz rozpoczynający się słowami: "Cztery pory Vivaldiego, jak opony Michelina. Już bezpieczna twa rodzina, czy to lato czy to zima". Kompozytor Antonio Vivaldi tak ją zainspirował, że napisała aż trzy zwrotki. To właśnie pani Halina przyjechała po wygrany komplet opon do serwisu Volkswagen Nord Auto. Wręczyła je sama Katarzyna Arefiew, Prezes Zarządu Nord Auto.
Co teraz będzie działo się z oponami?
— Przymierzam się do zakupu nowego samochodu — odpowiada Marek Korol. — Więc na pewno się przydadzą.

To była już druga odsłona akcji olsztyńskiego serwisu Volkswagen Nord Auto.
— W czasie akcji zostało sprawdzonych 40 samochodów — mówi Eryka Kuszlewicz-Masiak, dyrektor zarządzający Nord Auto w Olsztynie. — Mamy nadzieje, że będzie ona kontynuowana również w przyszłym roku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB