Przejedź się w MINI po Olsztynie

2017-07-18 09:00:25 (ost. akt: 2017-07-18 09:49:35) Artykuł sponsorowany
Przejedź się w MINI po Olsztynie

Autor zdjęcia: Zdunek Premium

Trwa akcja "Letni salon MINI w Olsztynie". To okazja do bliższego poznania modeli marki MINI. Odwiedź salon ZDUNEK PREMIUM przy alei Warszawskiej 117 C i sprawdź czy w MINI ci do twarzy!

MINI na lato? Jak najbardziej! Ta krótka spódniczka została zaprojektowana w latach 50. ubiegłego wieku przez Mary Quant, brytyjską projektantkę mody, a spopularyzowała ją urokliwą modelkę Twiggy... W tym samym czasie świat ujrzał samochód MINI który również bardzo szybko stał się ikoną popkultury, a nawet zyskał miano kultowego.

Z początkiem XXI wieku pojawił się nowy pojazd.
— W 2001 roku firma BMW wypuściła nowe MINI i od tego czasu rozpoczęła się historia "nowożytna" tej marki — mówi  Artur Gliwa, brand manager z firmy ZDUNEK PREMIUM Sp. z o.o.
Tym razem projektanci odeszli od spartańskiego minimalizmu na rzecz nowoczesności i komfortu. W ten sposób ten kultowy pojazd dołączył do marek premium. Aby zasmakować jazdy modelami MINI wystarczy odwiedzić olsztyński salon ZDUNEK PREMIUM, który mieści się przy alei Warszawskiej 117 C w Olsztynie.— Ponieważ prowadzimy w Olsztynie autoryzowany serwis samochodów MINI, postanowiliśmy wykorzystać aurę i przygotować salon letni MINI — mówi Artur Gliwa. — W ten sposób chcemy zachęcić kierowców MINI do skorzystania z naszego serwisu jak i do jazdy próbnej. Do dyspozycji mamy różne modele łącznie z najnowszym Countrymanem.

Marka MINI pojawiła się w Olsztynie w ubiegłym roku. Salon ZDUNEK PREMIUM oferuje pełną gamę tych samochodów począwszy od trzydrzwiowego modelu One.
— Najnowszy model Countryman to już jego druga generacja i największy jak dotąd pojazd MINI, pod maską którego montowane są mocniejsze i wydajniejsze silniki zapewniające jeszcze większą dynamikę i radość z jazdy — mówi Artur Gliwa.
Letni salon MINI potrwa w Olsztynie do 22 lipca.
Z tej okazji Dealer przygotował wakacyjne oferty rabatowe.
www.bmw.zdunek.pl/olsztyn/
Tagi: